Müügi- ja tagastustingimused

Müügi- ja tagastustingimused

Veebipoe bffproducts.eu (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ B.F.F. Products OÜ (registrikood 12409071), asukohaga Tamme 1b, Kiili, Harjumaa. Müügilepingu kehtivus, kauba-ja hinnainfo Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Kohaletoimetamine Kaupu saadetakse üle maailma.
Tellimuse kinnitab Veebipoe poolne kinnituskiri ning personaalne detailide küsimine. Kõik tooted valmivad eritellimusel.
Saatmiskulud
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.  Tellimused täidetakse vastavalt järjekorrale, mis on kubatud  Info lehel. Iga kliendi personaalne toote tarnimise tähtaeg teavitatakse talle peale tellimuse kinnitamist. Kui järjekord ületab 45 kalendripäeva, siis antakse sellest kliendile teada ning võimaldatakse ettemaks 50% ulatuses.
Taganemisõigus
14-päevane taganemisõigus ei kehti kauba puhul (VÕS § 53 lg 4) mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt (nt tarbija mõõtude järgi);. Taganemisõigus ei kohaldu samuti, kui ostjaks on juriidiline isik.
Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@bffproducts.eu  või helistada telefonil:+372 533 20 555